مرغ تازه ۷۱,۹۰۰ تومان هرکیلو
بازگشت به محصولات
بال مرغ ۷۶,۰۰۰ تومان هرکیلو

مرغ سبز

14 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

۷۴,۹۰۰ تومان هرکیلو

تحویل اکسپرس

حمل رایگان سفارشات بالای 1 میلیون تومان

پرداخت امن

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

گارانتی ویژه الو گوشت

بررسی سفارشتا هنگام حضور پیک

مرغ سبز چیست؟

این اولین سوالی است که به آن پاسخ می‌دهیم. مرغ سبز همان مرغ معمولی است با یک تفاوت کوچک ولی مهم و تاثیر گذار که همین تفاوت، خرید مرغ سبز را ارزشمند کرده است.

در پرورش مرغ سبز از هیچ مدل آنتی بیوتیکی استفاده نمی‌شود و همین امر در روند تولید باعث گردیده تا گوشت این مرغ فاقد چنین موادی (آنتی بیوتیک) باشد. زمانی که ما در طبخ غذایمان به جای مرغ معمولی از مرغ سبز استفاده می‌کنیم، آنتی بیوتیک ها به همراه غذا وارد بدن ما نمی‌شود.

این یک گام مهم غذایی برای سلامتی ما به حساب می آید که باعث شده گوشت مرغ سبز برای بدن ما گوشتی سالم تر باشد و همچنین عطر و بوی بهتری داشته باشد. عموماً کسانی که با گوشت مرغ مشکل دارند، گوشت مرغ سبز را بیشتر دوست دارند و ترجیح می‌دهند.

مرغ های سبز با نظارت سازمان دامپزشکی در مراحل تولید کنترل می‌شوند تا در تولید آن ها هیچ گونه آنتی بیوتیکی استفاده نشده باشد و سازمان دامپزشکی کشور برای اطمینان از این موضوع مرغ های سبز را در سه نوبت مورد آزمایش قرار داده و در صورتی که نتیجه آزمایش در هر سه نوبت نشان دهد بدنشان فاقد داروهای مدنظر اداره دامپزشکی است، مجوز فروش به عنوان مرغ سبز را پیدا می‌کنند.

تولید مرغ سبز به دلیل داشتن فرآیند پر هزینه تر، این نوع مرغ نسبت به مرغ های معمولی با قیمت بالاتری عرضه می‌شوند. البته لازم به توجه است که قیمت مرغ سبز نسبت به ارزش خرید مرغ سبز رقم کمی است.

به دلیل این که ضایعات کم تری نسبت به مرغ معمولی دارد و مهم تر از آن ما با مصرف مرغ سبز از ورود موادی که می‌توانند برای سلامتی مناسب نباشد جلوگیری می‌کنیم.

نکته قابل توجه در خرید گوشت مرغ داشتن رنگ شفاف و براق است و در واقع نداشتن بوی نامطبوع، کبودی و خون مردگی گسترده از نشانه های تازگی و سلامت گوشت مرغ سبز خریداری شده است که هنگام خرید باید به آن ها توجه شود.

مرغ سبز جزو دسته بندی گوشت سفید قرار می‌گیرد و عموماً وزنی بین 1300 گرم تا نهایتاً 2500 گرم دارند؛ همچنین چربی کمتری نسبت به مرغ های معمولی دارند و برای استفاده در غذا های خورشتی و جوجه کباب ها مصرف فراوان دارند. همان طور که گفته شد مرغ های سبز در ظاهر دارای قیمت بالاتری هستند که در مجموع با در نظر گرفتن ضایعات کم تر، قیمت هر کیلو مرغ سبز ارزش خرید را بیشتر می‌کند.

برای خرید مرغ سبز در مجموعه الوگوشت امکان انتخاب شیوهای متنوع برای برش را برای مشتریان فراهم کردیم و با انتخاب روش دلخواه خود بهترین مرغ سبز را از الوگوشت خریداری می‌کنید.

خرید مرغ بدون آنتی بیوتیک یا مرغ بدون هورمون

در جامعه این باور وجود دارد که به مرغ هورمون می‌دهند تا در زمان کم به اندازه زیادی رشد کند که البته این یک باور کاملاً غلط است؛ زیرا در روند تولید هیچ نوع مرغی از هورمون استفاده نمی‌شود بلکه فقط از مکمل هایی استفاده شده تا جیره غذایی مرغ غنی تر شود.

دلیل رشد سریع مرغ و وزن گیری آن هم بخاطر اصلاح نژاد صورت گرفته برای این نوع از گوشت سفید است و متخصصان با ترکیب نژاد های مختلف جوجه ای دارند که بازدهی بالاتری نسبت به مرغ های قدیمی حیاط مادربزرگ های مان دارد.

اما داستان آنتی بیوتیک و مرغ بدون آنتی بیوتیک یا همان مرغ سبز این است که به طور کلی برای جلوگیری از بیماری و مشکلاتی که در روند تولید مرغ وجود دارد، طبق یک برنامه منظم به آن ها آنتی بیوتیک داده می‌شود تا احتمال بیماری را به حداقل برسانند امّا در مرغ سبز با کنترل عوامل دیگر مرغ را طوری پرورش می‌دهند که نیاز به آنتی بیوتیک نداشته باشد. البته این امر قیمت مرغ سبز یا همان قیمت مرغ بدون آنتی بیوتیک را افزایش می‌دهد که نسبت به ارزش سلامتی آن به صرفه تر نیز هست.

در مجله تخصصی الوگوشت به نام الوگوشت مگ، مقاله تخصصی بررسی مرغ سبز (مقاله مرغ بدون آنتی بیوتیک) نوشته شده و در آن به طور مفصل تر به برسی دقیق دارو ها و جزئیات روند تولید مرغ سبز پرداختیم.

قیمت و خرید مرغ ارگانیک

در ایران هیچ نوع مرغ ارگانیک به طور کامل وجود ندارد زیرا در واقع مرغ ارگانیک باید دانه و آبی هم که می‌خورد کاملاً ارگانیک باشد و از هیچ گونه دارو و ماده غذایی که آنها نیز به طور ارگانیک تهیه نشده استفاده نشود و با کنترل کامل این زنجیره می‌توان مرغ ارگانیک تولید کرد.

تفاوت مرغ ارگانیک با مرغ سبز در این است که مرغ سبز تنها مرغ بدون آنتی بیوتیک است؛ اما در تولید مرغ ارگانیک علاوه بر آنتی بیوتیک نباید از هیچ ماده غیر ارگانیک دیگری استفاده شود تا گوشت مرغ بصورت ارگانیک تولید شود.

یک نکته مهم در رابطه با مرغ سبز و ارزش خرید مرغ سبز این است که شبیه ترین مرغ به مرغ ارگانیک محسوب شده و از نظر سلامت بهترین مرغ موجود در ایران است.

قیمت و خرید مرغ زیرک (مرغ سبز ثمین)

مرغ سبز سمین یا همان مرغ زیرک یکی از برند های خوب مرغ سبز است. علاوه بر مرغ سبز ثمین یا همان مرغ بدون آنتی بیوتیک سمین ما در الوگوشت برند های فوق العاده دیگری از مرغ سبز داریم که در کارخانه های به روز و زیر نظر بهترین متخصصان با بالاترین استاندارد ها تولید می شود.

برند این مرغ سبز ساوانا نام دارد که نتایج بسیار خوبی از آزمایشات روی آن بدست آمده و همچنین مرغ سبز و بدون آنتی بیوتیک ساوانا به کشور ترکیه صادر شده و تائیدیه های اروپایی را نیز کسب کرده است.

نکته قابل توجه در خرید مرغ سبز (خرید مرغ بدون آنتی بیوتیک) برند است؛ زیرا همه مرغ های بدون آنتی بیوتیک تولید شده شرایط استاندارد را ندارند و در واقع همان مرغ های معمولی هستند که متأسفانه به عنوان مرغ سبز عرضه می شوند. البته در الوگوشت به عنوان معدود مجموعه های تأمین کننده افتخار می‌کنیم که نماینده بهترین برند ها هستیم و با کیفیت ترین مرغ سبز موجود در ایران را عرضه کرده و سلامتی مشتریان تحت هر شرایطی سرلوحه کار ما قرار دارد .

قیمت و خرید مرغ سبز از الوگوشت

قیمت مرغ سبز یا همان قیمت مرغ بدون آنتی بیوتیک هر روز در مجموعه الوگوشت به روز می‌شود. همیشه مرغ سبز تازه و کشتار روز موجود است و امکان خرید بهترین مرغ بدون آنتی بیوتیک از الوگوشت را به راحتی دارید.

در مجموعه الوگوشت اصل ما کیفیت است که با رعایت اصول بهداشتی و خدمات انحصاری تلاش می‌کنیم تا تجربه ای خوش در خرید مرغ سبز از خانه با خیال راحت را خلق نمائیم.

مرغ سبز الوگوشت از بهترین برند ها مثل مرغ سبز سمین (مرغ زیرک) و مرغ سبز ساوانا تهیه می‌شود و طبق سلیقه شما بطور اختصاصی آماده سازی خواهد شد و با بسته بندی بهداشتی بدست شما می‌رسد. از ویژگی های دیگر الو گوشت امکان مرجوع کردن سفارش در صورت عدم رضایت شما و وجود هر گونه مشکلی است. می‌توانید در هنگام دریافت سفارش آن را چک کنید و از این گارانتی ویژه استفاده کنید.

تازگی محصولات در فروشگاه الوگوشت بسیار مورد توجه است. در الوگوشت هر روز گوشت و مرغ تازه به مجموعه می آید و سفارشات شما همه از محصولات تازه تهیه و آماده سازی می‌شود.

در کنار فروشگاه الوگوشت یک مجله تخصصی غذا و سلامتی به نام الوگوشت مگ وجود دارد. در الو گوشت مگ دستور های خوش مزه و اصیل غذاها، راهنمای خرید انواع گوشت سفید و قرمز، نکات تغذیه ای به روز را بدست آورید و بهترین گوشت را بخورید .

تهیه شده از

گوشت تازه مرغ کشتار روز

اجزاء محصول

سینه, ران, بال, گردن, کتف, پوست

وزن

وزن هر یک عدد مرغ سبز از 1.5 تا 2.5 کیلوگرم است و برای هر وعده یک نفر بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ گرم گوشت مرغ بدون استخوان و یا ۳۰۰ تا ۵۰۰ گرم با استخوان لازم است

موارد استفاده

خوراک, سرخ کردن, غذاهای فرنگی, غذاهای ناب ایرانی, خورشتی, کبابی

بیشتر در چه غذاهایی استفاده میشود

جوج بازی, زرشک پلو بامرغ, ساندویچ دلربا

استخوان

با استخوان

چربی

تقریبا بی چربی

کالری در هر 100 گرم

235 کالری

ضایعات

تقریبا ندارد

وزن ضایعات در هر کیلو

100تا150 گرم

شرایط نگهداری

یخچالی بین صفر تا چهار درجه

بسته بندی

ظرف و سلفون

اطلاعات خرید محصول

به مقدار سفارش محصول وزن میشه که ممکن است بین 10 تا 30 گرم نوسان داشته باشه و متناسب با درخواست شما کاملا پاک شده و برش و بسته بندی انجام میشه ،روی بسته ارسالی لیبل چاپی وجود داره که وزن و تاریخ بسته بندی رو نمایش میده لازم است که بدونید این لیبل وزن محصول قبل از پاک کردن نشون میده، بعد داخل بسته نهایی به همراه فاکتور قرار میدیم و براتون ارسال می کنیم.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مرغ سبز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *