برگر

نمایش دادن همه 11 نتیجه

گوشت همبرگر

گوشت برگر از جمله لذیذ‌تری گوشت‌هایی است که در فست فودها و حتی مصارف خانگی وجود دارد و ترکیب بسیار خوب و جالبی محسوب می‌شود. با خرید گوشت برگر می‌توانید یاد بگیرید که چگونه در خانه یک ترکیب مناسب از آن را مورد استفاده قرار داده و همبرگرهای جالب و سطح بالایی را درست کنید. یک سری نکات و ترفند ساده برای این منظور وجود دارد و می‌توانید از روش متفاوتی برای این منظور استفاده کنید. قیمت گوشت برگر برحسب نوعی که آن را خریداری می‌کنید، می‌تواند متفاوت باشد. نحوه چرخ کردن گوشت برگر متفاوت با گوشت‌های دیگر است و شما می‌توانید گزینه‌های بسته بندی شده آن را نیز تهیه کنید.

چرخ کردن گوشت برگر یک فرایند فوق‌العاده ساده است و با احتساب کباب کردن، شما طی یک فرایند آسان می‌توانید همبرگرهای خود را درست کنید. برای چرخ کردن گوشت خود فقط به یک چاقو، تخته برش، تکه‌های یخ، دو کاسه همزن، چرخ گوشت و چند دقیقه زمان نیاز دارید. اگر یک رستوران دارید و دوست دارید که همبرگر آبدار و لذیذی را به مشتریان خود بدهید، وقت آن رسیده است که با گوشت برگر تازه وارد عمل شده و تاپینگ‌های خاص و سس‌های لذیذ را هم به ترکیب خود اضافه کنید. با این حال، همبرگر تنها بخشی از ماجرا است و می‌توانید اقلام کنار آن را هم به درستی درست کرده و یک غذای عالی داشته باشید.

چیزی که برگر شما را خاص می‌کند، استفاده از گوشت برگر خاص است و حماسه‌ای را در طعم و بو ایجاد خواهد کرد. قیمت گوشت برگر در بازار برحسب موادی که در آن استفاده شده است، می‌تواند متفاوت باشد. به‌همین دلیل بسته به بودجه و منطقه‌ای که قصد راه‌اندازی یک رستوران را دارید، می‌توانید اقدام به خرید گوشت برگر کنید. در خرید خود هم باید به طراوت گوشت برگر تازه توجه کرده و حتما شرایطی را فراهم کنید که ماندگاری بالایی داشته باشد. در چنین شرایطی از خرید خود هم بیشتر راضی خواهید بود. از الو گوشت می توانید گوشت با کیفیت برگری را آنطور که می خواهید سفارش دهید.

چرا باید گوشت گاو را چرخ کرد؟

وقتی که گوشت گاو را چرخ می‌کنید، متوجه می‌شوید که گوشت گاو از کجا آمده است. به علاوه، کنترل محتوای چربی هم در دست شما خواهد بود و می‌توانید براش‌های گوشت گاو را به خواست خودتان انجام دهید. این‌ها ممکن است عوامل کم اهمیتی به نظر برسند، اما همین‌ها تفاوت طعم و مزه گوشت برگر را ایجاد می‌کنند. اساسا، چرخ کردن گوشت گاو، تازه‌ترین گوشت ممکن را با نسبت چربی عالی و تضمین شده به شما خواهد داد. به‌عنوان یک امتیاز ویژه دیگر، می‌توانید هزینه‌های خود را هم کاهش دهید، چرا که چرخ کردن گوشت در مقایسه با خرید گوشت چرخ کرده یا گوشت گاو بسته بندی شده می‌تواند آسان‌تر باشد.

اگر خودتان چرخ کنید، می‌توانید با خیال راحت گوشت برگر مد نظر خود را دریافت کرده و از همبرگر کمیابی که درست می‌کنید، لذت ببرید. مردم در این شرایط از شما خواهند پرسید که از چه موادی استفاده کرده‌اید. شما در این شرایط تنها می‌گویید که چند دقیقه وقت گذاشته و گوشت را خودتان چرخ کرده‌اید. آن‌ها ممکن است که به سادگی این حرف شما را باور نکنند. اما همین‌ها است که تفاوت‌ها را ایجاد کرده است و با اعتماد به خودتان می‌توانید کار را ادامه دهید. چند قانون ضروری هم وجود دارد که با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید ثمره بیشتری از کار خود دریافت کنید.

بهترین گوشت برای سرخ کردن

مخلوط‌های بی‌پایانی از گوشت برگر وجود دارد که از برش‌های مختلف گوشت گاو تهیه شده است و می‌توانید برای درست کردن همبرگر از آن استفاده کنید. همه همبرگرهای عالی چند چیز مشترک دارند و آن‌ها بافت، طعم و چربی هستند. صرف نظر از اینکه از چه گوشتی در ترکیب همبرگر خود استفاده می‌کنید، باید اطمینان حاصل کنید که ۲۵ الی ۳۰ درصد آن چربی باشد. هنگامی که برگر خود را مطابق با طعم می‌چینید، به خاطر داشته باشید که ۲۵ الی ۳۰ درصد چربی به ترتیب مربوط به برگرهایی هستند که نیاز به طبخ متوسط دارند. برگرهایی که به خوبی پخته شوند، به چربی بیشتری نیاز دارند. یک همبرگر کمیاب هم معمولا چربی کمتر از ۲۰ درصد دارد.

بهترین برش گوشت برگر برای همبرگر

چاک استیک – چاک رایج‌ترین برش گوشت گاو است که در مخلوط همبرگر استفاده می‌شود. چاک استیک مرمر شده و از نظر طعم هم متعادل است. چربی این برش مناسب بوده و به‌طور کلی، برش اصلی مورد استفاده در مخلوط همبرگر محسوب می‌شود و با یک یا دو برش دیگر، گوشت تکمیل خواهد شد.

گچبری یا سه نوک – گچ‌بری یک برش نسبتا کم چربی استیک است، اما طعم خوبی دارد. شما باید فیله را با یک تکه گوشت دیگر که محتوای چربی بیشتری دارد، تکمیل کنید.

برش گرد – گرد هم بسیار نازک و بسیار ارزان قیمت است. اگر به دنبال تنظیم نسبت پروتئین به چربی خود هستید، یا از همبرگر خود استفاده می‌کنید، برش گرد می‌تواندد یک انتخاب عالی برای شما باشد.

برش‌های دیگری هم وجود دارند که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌طور مثال، برش بریسکت را داریم که طعم گوشت متمایز و محتوای چربی بالایی دارد. افزودن بریسکت به همبرگر شما یک همبرگر زنی و غنی از همه چیز به شما خواهد داد. برش دنده کوتاه بدون استخوان گوشت برگر را هم داریم که با محتوای چربی بالا و طعمی غنی همراه شده است و افزودن دنده کوتاه به ترکیب همبرگر شما یک همبرگر فوق‌العاده مرطوب و آبدار به شما خواهد داد. برش بشقابی هم یک برش سفت‌تر از گوشت گاو با طعم ترش و تند است که انتخابی خوبی برای تجمل‌گرایی با گوشت همبرگر خواهد بود.

ساخت گوشت برگر بدون چرخ

اگر چرخ گوشت ندارید، می‌توانید از دو روش برای تهیه گوشت چرخ کرده بدون چرخ گوشت استفاده کنید. یکی از آن‌ها استفاده از غذاساز است. برای چرخاندن گوشت همبرگر با استفاده از غذاساز، هنوز باید گوشت گاو را مکعبی کرده و قبل از ادامه، آن را به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه در فریزر قرار دهید. با تهیه گوشت برگر تازه می‌توانید به‌صورت دسته‌ای گوشت را آنقدر تفت دهید تا ریز خرد شده و به حدود ۲۰ حبه برسد. هر دسته از گوشت پالس شده را به کاسه همزمان انتقال دهید و آن را حاضر کنید. روش دوم هم خرد کردن با کمک دست است. برای اینکه گوشت برگر تازه خود را به‌صورت دستی خرد کنید، باید گوشت خنک و خوش طعم تهیه کرده باشید.

بنابراین، قبل از اینکه ادامه دهید، اسنیک‌ها را به مدت ۱۵ دقیقه در فریزر قرار دهید. با استفاده از چاقو گوشت را به اندازه دلخواه ریز یا درشت خرد کنید. بدین ترتیب شما می‌توانید از دست بازتری برای استفاده از گوشت برگر خود داشته باشید. قرار نیست که همه این عملیات برای رستوران یا یک فست فود ساده باشد. شما می‌توانید در خانه هم به چنین عملیاتی دست زده و با خرید گوشت برگر مناسب، همبرگرهای خانگی لذیذ و سالم‌تری را برای اعضای خانواده خود درست کنید. تنها کافی است که خرید گوشت برگر مناسب را در برنامه خود قرار داده و از گزینه‌های حاضری برای درست کردن در ماهیتابه بهره ببرید. گوشت برگر تازه کیفیت و طعم مناسبی خواهد داشت و این اطمینان را هم خواهید داشت که به شیوه مناسب درست شده و در اختیار فرزند یا دیگر اعضای خانواده قرار می‌گیرد. به قیمت گوشت برگر همیشه توجه کرده و گوشت برگر تازه سر سفره خود بیاورید.