گوسفند زنده ۱۳۵,۰۰۰ تومان هرکیلو
بازگشت به محصولات
گردن گوسفندی ۳۴۹,۰۰۰ تومان هرکیلو

شقه گوسفندی

18 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

۳۰۹,۰۰۰ تومان هرکیلو

تحویل اکسپرس

حمل رایگان سفارشات بالای 1 میلیون تومان

پرداخت امن

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

گارانتی ویژه الو گوشت

بررسی سفارشتا هنگام حضور پیک

شقه گوسفندی چیست؟

خدمت جدید دنیای آنلاین امروز این امکان را به ما می‌دهد تا خرید شقه گوسفندی تازه را اینترنتی انجام دهیم؛ آن هم طبق سلیقه خودمان، قصاب بطور اختصاصی شقه گوشت برش می‌زند و می‌توانیم بخش های چرخی شقه گوسفند را با هر گوشتی که مورد علاقه ما است چرخ کنیم.

با خرید شقه گوسفندی تازه از الوگوشت، قصاب قسمت های مختلف شقه را به هر مدلی که شما انتخاب کرده باشید تمیز کرده و برش می‌دهد که یک شقه گوسفندی کامل شامل ران گوسفند نر (بره نر) با ماهیچه و قلم و کعب ران همراه با سردست، راسته، گردن، سرسینه و دنده ها می‌باشد. ضمناً برای جلوگیری از ایجاد خرده استخوان تمام استخوان های شقه گوسفندی در الوگوشت با ارّه بریده می‌شوند.

گوشت شقه گوسفندی طبع گرمی دارد و به دلیل این که از گذشته تا به امروز غذاهای فراوانی در فرهنگ ما ایرانیان با گوشت گوسفندی آماده سرو می‌شوند جزو محبوب ترین نوع گوشت قرمز به حساب می آید. خرید شقه گوسفندی یکی از گزینه های مناسب برای خانواده ایرانی است که مصرف بیشتری دارند و غذا های متنوعی درست می کنند؛ زیرا شقه کامل گوسفندی دارای بخش های مختلفی است که در انواع خورشت، چلوگوشت، آبگوشت، کباب و غذاهایی که با گوشت چرخ کرده درست می‌شوند، کاربرد دارد و خرید شقه کامل گوسفندی مقادیر قابل توجه گوشت لازم برای این موارد را به ما می‌دهد.

نکته قابل توجه این است که اگر در کنار خرید شقه گوسفند کشتار روز و تازه 2 تا 3 کیلوگرم از گوشت های گوساله، شتر، شترمرغ و یا بوقلمون را انتخاب کنیم که با اطراف شقه ما چرخ شود یک خرید با بازدهی بالا و بصرفه انجام داده ایم.

زیرا خود خرید شقه گوسفندی از الوگوشت یک خرید به صرفه محسوب می‌شود و خرید شقه برای یک خانوار نوعی خرید عمده است که قیمت گوشت گوسفندی بصورت شقه در بهینه ترین حالت است. حالا شما با یک انتخاب هوشمندانه و اضافه کردن چند کیلو گوشت دیگر برای چرخ کردن با گوشت های اطراف شقه که برای چرخ کردن مناسب است کاری می‌کنید که کمترین دور ریز را داشته باشید.

با این کار نتیجه بدست آمده برای شما مقدار قابل توجهی گوشت چرخکرده مخلوط عالی، گوشت خورشتی گوسفندی، گوشت آبگوشتی و چلویی دارد؛ که با این مقدار گوشت برای یک ماه کلی غذای خوشمزه و متنوع درست می‌کنید و همچنین در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

خرید شقه گوسفندی تازه، کشتار روز و باکیفیت

برای خرید شقه گوشت با کیفیت باید نکته مهم داشتن تائیدیه دامپزشکی را مورد توجه قرار دهیم؛ زیرا متأسفانه هستند افرادی که گوشت هایی را بصورت آزاد و غیر قانونی کشتار می‌کنند که این کشتار ها بسیار می‌تواند ایجاد خطر کند. حالا در نظر بگیرید شقه گوشت خریداری شده از چنین گوشتی باشد که زیر نظر دکتر دامپزشک نبوده و به تایید آن نرسیده یا در محیطی آلوده و نامناسب خارج از کشتارگاه کشتار شده است. چنین گوشتی به راحتی می‌تواند ایجاد بیماری کند و آسیب های جبران ناپذیری داشته باشد. ما باید هنگام خرید شقه کامل گوسفند و هر نوع گوشت دیگری به این موضوع مهم توجه داشته باشیم.

حتما بررسی کنیم شقه گوسفند دارای لیبل و تائیدیه معتبر باشد. همچنین از مراکز مطمئن خرید کنیم. در خرید گوشت به هیچ وجه قیمت معیار درستی برای انتخاب نیست و هر جایی که شقه گوسفندی ارزان ارائه می‌کند بهترین گزینه نیست. شقه گوسفند ارزان دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد و این موضوع نداشتن تأئیدیه های لازم یکی از دلایلی است که بعضی از مراکز، شقه گوسفندی ارزان ارائه می‌کنند.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد مثل: پیر بودن گوشت، ماده بودن گوشت، نژاد گوشت گوسفندی و چرب بودن شقه کامل گوشت که این دلایل باعث می‌شوند قیمت شقه گوسفندی ارزان و متفاوت باشد.

در مقاله راهنمای خرید گوشت، اطلاعات جالبی در این مورد آمده و بطور تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است تا قدمی مهم در خرید آگاهانه گوشت برداریم.

قیمت شقه گوسفندی امروز در تهران

دلیل تفاوت قیمت شقه گوسفندی در تهران را تحلیل می‌کنیم که البته باید توجه داشته باشیم قیمت شقه گوسفندی امروز با فردا ممکن است فرق کند و مقایسه بین دو خرید که حدود یک ماه طول بکشد معیار خوبی برای مقایسه نیست؛ زیرا قیمت شقه گوسفندی امروز با چند روز بعد در تهران ممکن است متفاوت باشد.

در ادامه ما به بررسی قیمت شقه بصورت بنیادی تر و علل تفاوت آن می‌پردازیم که چه عواملی در تعیین قیمت شقه گوسفندی امروز مؤثر است.

لطفاً توجه کنید که قیمت شقه گوسفندی در تهران چه ارزان باشد یا گران نشان دهنده کیفیت آن نیست، بلکه موضوع به موارد دیگری بر می‌گردد که دانستن آن به گرفتن یک تصمیم خوب در خرید شقه گوسفندی روز می‌تواند به ما کمک کند.

شقه گوسفندی ارزان بخریم؟ یا شقه گوسفندی لاکچری و گران؟!

همان طور که اشاره شد قیمت شقه گوسفندی معیار خوبی برای خرید آن نیست و عوامل زیادی بر این موضوع تاثیر دارد. از طرف دیگر خرید شقه گوسفندی گران هم نمی‌تواند تضمینی برای خرید یک گوشت خوب باشد. با توجه به این موضوع ما نکاتی که هنگام خرید شقه گوسفندی لازم است به آن ها توجه کنید را به طور کوتاه بررسی می‌کنیم:

  1. داشتن لیبل و مهر معتبر بر روی شقه گوسفندی که نشان می‌دهد گوسفند، در کشتارگاه مطمئن کشتار شده و دامپزشک آن را بررسی و تائید کرده است.
  2. سر قلم های شقه گوشت آبی و بنفش رنگ باشند و وجود رگه های این رنگ در مفاصل استخوان دام دیده شود.
  3. چربی و پی های شقه گوسفندی به رنگ زرد نزند و رنگ گوشت شقه، قرمز مایل به صورتی و براق باشد.
  4. شقه گوسفند نر گران تر از شقه گوسفند ماده است و از کیفیت بالاتری بر خوردار است؛ پس گوشت شقه نر باشد.
  5. شقه گوشت از گوسفند با نژاد های برتر باشد تا مزه بهتر و چربی کمتری داشته باشد. همچنین در بعضی از نژاد های برتر گوسفندی، گوشت شقه بازدهی بالاتری دارد؛ یعنی درصد گوشت نسب به استخوان و چربی بیشتر است و به بیان ساده شاید در ظاهر گوشت قیمت بالاتری داشته باشد اما به صرفه تر است چون میزان گوشت بیشتری به ما می‌دهد.
  6. محل و زمین هایی که دام در آن ها پروار شده است بسیار در کیفیت گوشت و مزه آن نقش دارد.

جمع بندی قیمت و خرید شقه گوسفندی در تهران

شش عامل تأثیر گذار در کیفیت گوشت را بطور کلی بررسی کردیم که تمامی این عوامل می‌توانند در تعیین قیمت شقه گوشت موثر باشند. شقه گوشت گوسفند نر جوان با نژاد های برتر که در دشت های برگزیده ایران پرورش یافته باشد و در کشتارگاه های معتبر و با سیستم های بروز، اصول بهداشتی و زیر نظر دامپزشک کشتار شده است؛ قیمت متفاوتی دارد چرا که گوسفند زنده دارای چنین شرایط و ویژگی ها، بهای بالاتر و روند تولید و کشتار آن هزینه بیشتری دارد که در مجموع قیمت شقه گوسفندی جوان و نر باکیفیت را نسبت به انواع دیگر متفاوت می‌کند.

پس اگر هنگام خرید شقه گوشت گوسفندی به این نکات توجه کنیم انتخاب بهینه و به صرفه تری خواهیم داشت. به این معنی که اگر واقعاً یک گوشت تمام موارد بالا را دارا باشد و همچنین قیمت مناسب تری داشته باشد انتخاب بهتری برای خرید شقه است؛ ولی اگر یک عرضه کننده شقه گوسفندی گوشتی را ارائه کند که این شرایط و ویژگی ها را نداشته باشد در واقع گوشت بی کیفیت تری ارائه می‌کند و به طبع دلیل تفاوت قیمت ارزان آن هم این است که شقه گوسفند با کیفیت پایین تر قیمت خرید پایین تری نیز دارد.

خرید آنلاین و اینترنتی شقه گوسفندی یا خرید حضوری شقه گوسفندی؟!

خرید آنلاین و اینترنتی شقه گوسفندی را ترجیح می‌دهید یا خرید حضوری شقه گوسفندی؟ این مسئله را می‌توان از جوانب مختلفی بررسی کرد. در خرید حضوری شقه گوسفندی زمان و انرژی زیادی را باید صرف کنیم تا جای مطمئنی را پیدا کنیم و هر دفعه هنگام خرید به آن مکان مراجعه و زمان زیادی را صرف انتظار کنیم. همچنین حد فاصل تا مراجعه بعدی اگر قصاب مجموعه عوض شود و یا هر تغییر دیگری صورت بگیرد می‌تواند تأثیر مستقیم روی نتیجه دلخواه ما داشته باشد.

اما در خرید اینترنتی شقه گوسفندی از الوگوشت ثبات وجود دارد چرا که سلیقه شما و درخواست هایتان در سیستم CRM ثبت می‌شود و در سفارشات بعدی اگر قصاب هم عوض شده باشد، بطور دقیق طبق دیتا CRM اجرا می‌گردد.

در خرید اینترنتی و آنلاین شقه گوسفندی دغدغه هایی وجود دارد و مهم ترین آن ها کیفیت است که البته هنگام خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین الوگوشت گارانتی تضمین تازگی و کیفیت وجود دارد و سفارش شما را بیمه می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که شما به اپراتور خود درخواست دهید تا از مراحل آماده سازی گوشت شما برایتان عکس و فیلم ارسال شود تا با خیال راحت از خانه شقه گوسفندی بخرید.

قیمت و خرید شقه گوسفندی از الوگوشت

خرید شقه گوسفندی از الوگوشت فقط خرید یک شقه گوشت نیست. زمانی که شما از الو گوشت یک شقه گوشت گوسفندی می‌خرید در حال خرید یک شقه گوسفند بره نر هستید و به همراه آن یک کارشناس در کنار شما قرار خواهد گرفت که پیگیری ها و کمکهای لازم را انجام دهد تا شقه خریداری شده طبق سلیقه شما برش خورده و آماده شود؛ یعنی قصاب چیزی که شما می‌خواهید را دقیقاً اجرا کند.

علاوه بر کارشناس اختصاصی، سفارش شما دارای گارانتی تضمین کیفیت و تازگی است. خرید شقه گوسفند الوگوشت یعنی خرید بهترین شقه گوشت گوسفندی. گوشتی که از نژاد های برتر گوسفند در بهترین مناطق و سرزمین های ایران پرورش داده می‌شود و از بهترین مراتع تغذیه کرده و بالاترین کیفیت، بهترین طعم و پخت را دارد.

شقه گوسفندی الوگوشت همیشه از گوسفند جوان زیر یک سال است به بیان دیگر گوشت بره است (به گوسفند جوان بره می‌گویند). نکته قابل توجه دیگر نر بودن گوشت است زمانی که یک گوشت نر باشد، ارزش غذایی بالاتر و قیمت بالاتری دارد.

در الو گوشت قیمت شقه گوسفندی بصورت روزانه بروز رسانی می‌شود که قیمت یک شقه گوشت با بالاترین کیفیت است. در کنار بررسی قیمت، امکان خرید شقه گوسفندی در تهران وجود دارد تا تجربه لذت بخش خرید بهترین شقه گوسفندی را داشته باشید. در این خرید به صرفه الو گوشت همراه شما است.

 

تهیه شده از

گوشت تازه گوسفند کشتار روز

اجزاء محصول

ران, کف دست, راسته, گردن, ماهیچه, دنده, سرسینه

وزن

وزن هر یک عدد نیم شقه دست گوسفندی برابر با 5.5 کیلوگرم است. به دلیل این که گوشت های الوگوشت همگی در بهترین و استانداردترین سایز هستند ، تفاوت اندک 100 تا 300 گرمی بین نیم شقه های دست گوسفندی را با گوشتی دقیقا مشابه گوشت خریداری شده شما دقیق می کنیم ،در نتیجه شما می توانید در الوگوشت با وزن های مشخص و یکسان خرید کنید.

موارد استفاده

خورشتی, چلوگوشت, آبگوشتی, چرخی, کبابی

استخوان

با استخوان

چربی

تقریبا بی چربی

کالری در هر 100 گرم

330 کالری

ضایعات

آلت نری, دارد, رگ, غدد, قسمت‌های غیر خوراکی

وزن ضایعات در هر کیلو

100تا150 گرم

شرایط نگهداری

یخچالی بین صفر تا چهار درجه

بسته بندی

ظرف و سلفون

اطلاعات خرید محصول

به مقدار سفارش محصول وزن میشه و متناسب با درخواست شما کاملا پاک شده و برش و بسته بندی انجام میشه ،روی بسته ارسالی لیبل چاپی وجود داره که وزن و تاریخ بسته بندی رو نمایش میده لازم است که بدونید این لیبل وزن محصول قبل از پاک کردن نشون میده، بعد داخل بسته نهایی به همراه فاکتور قرار میدیم و براتون ارسال می کنیم.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شقه گوسفندی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *