گوشت شترمرغ
گوشت شترمرغ یکی از فرآورده‌های جذاب و مفیدی است که انسان می‌تواند آن را مصرف کرده و از فواید آن بهره مند شود. شتر مرغ از خانواده پرندگانی است که نمی‌توانند پرواز کنند. این پرنده در گروه پرندگان خروسی طبقه بندی شده است و به‌طور عمده هم دو گونه از پرندگان شتر مرغ وجود دارد. یکی از آن‌ها شتر مرغ سومالیایی بوده و دیگر هم شتر مرغ معمولی است. فواید مربوط به خرید گوشت شترمرغ بسیار زیاد است که در تاریخ هم ثبت شده است. بنابراین، مصرف گوشت شترمرغ تازه می‌تواند در طول زندگی برای‌مان کاملا مشخص و مبرهن باشد.

مطالعات نشان می‌دهد که گوشت شترمرغ یکی از محبوب‌ترین غذاهای رژیمی در باستان بوده است. با توجه به مزایای گوشت شترمرغ، تمدن سومالی و دیگر تمدن‌های گذشته هم به شدت روی آن متکی بوده‌اند. ما در ادامه بیشتر در مورد فواید گوشت شترمرغ تازه برای شما صحبت خواهیم کرد تا در جریان ارزش آن قرار گرفته و ببینید که قیمت گوشت شترمرغ همچنان به‌دلیل همه این فواید و ارزش غذایی، می‌تواند مناسب باشد. هر کدام از مواردی که در ادامه خواهیم گفت، مهم‌ترین موارد هستند و توسط پزشکان و متخصصین هم مورد تایید قرار گرفته است. شما هم می‌توانید با خرید گوشت شترمرغ و قرار دادن آن در برنامه غذایی خود، از خدمات آن بهره مند شوید.

دیگر محصولات: گوشت گوسفندی
کلسترول پایین گوشت شترمرغ
کلسترول یک ماده درخشان است که در خون ما یافت می‌شود. بدن ما برای تولید سلول‌های سالم به کلسترول نیاز دارد، اما سطوح بالای کلسترول هم ممکن است که ایجاد کننده رسوبات چربی در رگ‌های خونی باشد. این رسوبات افزایش یافته و جریان خون را در شریان‌های انسان با اختلال مواجه می‌کند. همین امر می‌تواند در نهایت موجب جمله قلبی شود. به‌همین دلیل است که کلسترول بالا یکی از نشانه‌های خطرناک است و شما با مصرف گوشت شترمرغ می‌توانید از چنین اختلالاتی به‌صورت کامل دوری کنید. علیرغم اینکه گوشت‌ها به‌طور کلی کلسترول بالایی دارند، اما وقتی صحبت از گوشت شترمرغ می‌شود، این مقدار به شدت پایین می‌آید.

پایین بودن کلسترول در گوشت شترمرغ سبب شده است که مضرات استفاده از آن بسیار پایین باشد و هیچ آسیبی به هیچ موجود نخواهد رسید. سطح کلسترول در گوشت شترمرغ حدود ۰.۰۶۳ گرم در هر ۱۰۰ گرم گوشت است و علاوه بر اینکه این مقدار کلسترول برای بدن ما ضرری ندارد، بلکه جذب آن برای بدن خوب بوده و می‌تواند جریان‌های خون را در رگ‌های ما برقرار کند. به‌همین دلیل است که به این نکته همواره توجه می‌کنند و توصیه کرده‌اند که اگر به‌دنبال مصرف گوشت هستید، حتما به سراغ نسخه‌های سالم‌تری مانند گوشت شترمرغ بروید تا زندگی سالم‌تری داشته باشید. الو گوشت عرضه کننده ی مستقیم انواع گوشت تازه در تهران.
سرشار از پروتئین
پروتئین اساسا یک واحد سازنده بدن ما است و ما برای تقویت مجدد سلول‌های خود به آن نیاز داریم. پروتئین را می‌توان زندگی نامید، چرا که به هر عضوی از بدن ما حیات می‌بخشد که در گوشت قرمز یافت می شود. پروتئین برای ساخت عضلات استفاده می‌شود و می‌تواند لیلی برای قدرت و تحرک بدن ما نیز باشد. اگر ورزشکار بوده و مخصوصا در رشته تناسب اندام فعالیت می‌کنید، می‌دانید که وجود پروتئین چقدر برای بدن مهم است و حتما باید در برنامه غذایی و رژیمی خود، میزان پروتئین بدن خود را تامین کنید. کسانی که فاقد پروتئین باشند، در زمره بیماری‌های بدخیم قرار داده می‌شوند.

دیگر محصولات: گوشت گوساله

در گوشت شترمرغ تازه می‌توانید مقدار زیادی پروتئین برای رشد شاداب سلول‌ها و ماهیچه‌ها داشته باشید. گوشت شترمرغ از ۲۰.۶ درصد پروتئین در هر ۱۰۰ گرم گوشت برخوردار است و همین میزانی بالای پروتئین را نشان می‌دهد که یکی از مزایای اصلی آن است. بنابراین، کسانی که می‌خواهند عضله سازی کرده و یکی از بهترین برنامه‌های تغذیه مخصوص باشگاه را داشته باشند، با خرید گوشت شترمرغ می‌توانید در شرایط ایده‌آل قرار گیرند. با توجه به هزینه‌های سنگین خرید مواد مختلف و مخصوصا مکمل‌های ورزشی تامین کننده پروتئین، پرداخت قیمت گوشت شترمرغ ارزش بیشتری پیدا کرده و می‌توانید از نیاز به مصرف اقلام دیگر هم بکاهید.
تامین آهن مورد نیاز بدن با خرید گوشت شترمرغ
اساسا، آهن یک ماده معدنی است که در این کره خاکی یافت می‌شود. با این حال، این ماده معدنی را می‌توان از چندین میوه، غلات و چندین نوع گوشت هم دریافت کرد. این ماده معدنی حیاتی برای انتقال اکسیژن از طریق هموگلوبین در گلبول‌های قرمز کاربرد داشت و به‌همین دلیل، وجود آن ضرورت بالایی دارد. طبق اعلام سازمان بهداشت، میزان توصیه شده آهن برای زنان ۱۵ تا ۵۰ سال در حدود ۱۷ میلی‌ گرم در روز و برای مردن بالای ۱۸ سال هم حدود ۸ میلی گرم در روز عنوان شده است. شما با خرید گوشت شترمرغ می‌توانید از مواد معدنی آهن به میزان لازم برخوردار شوید.

دیگر محصولات: گوشت شتر

در هر ۱۰۰ گرم گوشت شترمرغ تقریبا ۳.۱ میلی گرم آهن وجود دارد. چه خبری بهتر از این می‌تواند باشد؟ این یکی از مزیت‌های اصلی گوشت شترمرغ تازه است که می‌توانید به آن دست پیدا کنید و تبدیل به یکی از بهترین انواع گوشت در سراسر جهان می‌شود. تهیه و استفاده از آن در وعده‌های غذایی همواره توصیه می‌شود و بهتر است که حداقل در بدترین شرایط هم آن را در برنامه غذایی خود قرار دهید. به این ترتیب می‌توانید زندگی سالم‌تری را تجربه کرده و در آینده از صرف هزینه برای بیمارستان و بیماری‌های مختلف جلوگیری کنید.
چربی پایین گوشت شترمرغ
کلمه چربی ارتباط دقیقی با چاقی دارد و خیلی‌ها را هم اذیت می‌کند. اگر هنوز نمی‌توانید در برابر خوردن گوشت مقاومت کنید، چه بهتر است که به سراغ نسخه‌های سالم‌تر بروید. چربی زیاد باعث چاقی شده و چاقی هم مادر تمام بیماری‌ها لقب گرفته است. علیرغم اینکه چربی برای بدن انسان کاملا ضروری است، اما باید در حد و حدود خودش باشد و فقط هم چربی‌های خوب مورد نیاز بدن است. بسیاری از چربی‌هایی که از طریق غذاهای سرخ کردنی یا موارد مشابه وارد بدن می‌شود، چربی‌های ناسالم هستند و می‌توانند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهند.

فراوانی چربی منجر به سطوح بالای کلسترول و سایر مواد معدنی می‌شود که شما را در برابر فشار خون بالا، قند و بیماری‌های قلبی آسیب پذیر می‌کند. مزیت فوق‌العاده خرید گوشت شترمرغ در این است که علاوه بر گوشتی بودن، چربی بسیار کمی دارد. از این رو، این یک خبر خوب برای دوستداران گوشت است که از چاق شدن هراس دارند. شما باید در اسرع وقت با پرداخت قیمت گوشت شترمرغ به سراغ این ماده غذایی بروید. در گوشت شترمرغ، ۲۰ درصد چربی در هر ۱۰۰ گرم قرار دارد و همین سبب می‌شود که این ماده غذایی کمیاب‌تر باشد. هیچ محصول دیگری چنین میزان استانداردی را ندارد و شما به راحتی می‌توانید آن را با رعایت اعتدال در برنامه غذایی خود قرار دهید.

دیگر محصولات: گوشت چرخ کرده
مقایسه قیمت گوشت شترمرغ و فواید با سایر گوشت‌ها
بسته به نوع آن، یک وعده استفاده از گوشت شترمرغ تازه دارای ۲.۵ الی ۳ گرم چربی است و حدود ۱۱۵ تا ۱۲۵ کیلوکالری هم مشابه با سینه مرغ انرژی خواهد داشت. در مقابل می‌توانیم به گوشتی‌ترین تکه‌های گوشت گاو اشاره کنیم که دارای ۵ گرم چربی بوده و ۱۲۰ الی ۱۳۰ کیلوکالری هم انرژی دارد. سایر تکه‌های گوشت گاو سنگین‌تر، به‌طور واضح چربی بیشتری خواهند داشت و تقریبا ۷ الی ۱۰ گرم چربی و بیش از ۱۴۰ کیلوکالری انرژی دارند. از این رو، مشخصا فواید گوشت شترمرغ تازه برای ما مشخص است و می‌توانیم به‌عنوان یک جایگزین عالی از آن استفاده کنیم.

مقایسه ( 0 مورد )